До Дня народження Компанії Будівельних Матеріалів, неймовірна знижка 35 % на будь-які металопластикові вікна та конструкції.
35% - це реальна вигода!!! Та лише в нас.

Будмаркет КБМ, м. Рівне Курчатова, 32 тел.: 097 999 09 29 Отримай свою вигоду!

Підвіконня... Квіти, горщики, зелене листя - звична картина, чи не так? А якщо придумати оригінальну ідею використання підвіконь в будинку?

У квартирах з низькими і широкими підвіконнями легко заощадити простір, влаштувавши робоче місце прямо перед вікном. Що для цього необхідно зробити? Лише продовжити підвіконня, додавши під виступаючу в кімнату стільницю опори. Або спорудити складаний стіл з допомогою відкидної частини і підставок під неї.

Простір також можна оформити як затишний закуток з допомогою м'яких матраців та яскравих подушок.

Навіть невелике підвіконня в спальні дозволить облаштувати вишукано декорований туалетний столик.

Сучасні підвіконня виготовляються з легкого матеріалу полівінілхлориду, вони мають різні розміри, фактуру і відтінки за рахунок використання декоративної плівки ПВХ. Щоб підвіконня служили довгі роки і не втрачали своєї первісної краси та естетики, слід за ними правильно доглядати, зокрема, правильно їх мити.

Практичні поради по догляду за пластиковими підвіконнями

Безпека і захищеність вікна від опадів багато в чому залежить від якості його віконного відливу. Це пристрій монтується зовні будинку під склом, щоб відводити воду від віконного отвору.

Не варто думати, що наші дешеві водовідливи гірше зарубіжних: технологія виробництва вітчизняних алюмінієвих водовідливів схожа з європейською. Обробка алюмінієвих листів відбувається за допомогою преса і так званих ролформингових ліній. Щоб алюмінієві віконні відливи були зносостійкими і привабливими на вигляд, їх поверхня знежирюється, покривається хромом, фарбою або лаком. Окремі алюмінієві віконні відливи покриваються подвійним шаром лаку. Це слід зробити, якщо виробник не врахував цього і продав вам алюмінієві відливи як вони є. Необхідність у подвійному покритті пояснюється бажанням поліпшити зносостійкість виробу до різних атмосферних впливів, в тому числі до кислотних дощів, дуже низьких і високих температур.

Правила підбору кольору жалюзі

  1. Важливо враховувати розташування кімнати. Якщо вікно, на якому розміщуватимуться жалюзі, виходить на північ, значить, в приміщенні не дуже тепло і світло. Тому слід віддавати перевагу теплим відтінкам. Ідеально підійдуть жовті, рожеві, кремові, золотисті, світло-коричневі вироби. Ці тони зроблять стіни візуально більш теплими. Якщо вікно звернено на південь, то тут краще зупинити вибір на холодній колірній гамі (сірий, сріблястий, зелений, синій, блакитний). Так в приміщенні буде не дуже жарко влітку, а сонячні промені здаватимуться не такими яскравими.
Правильно встановлені пластикові вікна - це запорука того, що в квартирі завжди буде тихо, адже вони володіють чудовою звукоізоляційної характеристикою. А хороша та якісна звукоізоляція квартири - це не дешеве задоволення.
До того ж, установка вікон супроводжується таким моментом, як спроби зробити все з найменшими витратами, що не завжди добре, і ось чому. Часто в гонитві за дешевими вікнами покупець забуває про те, що крім вікон треба встановлювати також водовідлив. Багато фірм замовчують про цю послугу, щоб не лякати клієнта більш високою ціною