Почати потрібно з того, що розмітити, а потім і просвердлити в направляючих настановні отвори - як правило, їх свердлять з кроком 200-300мм. Особливу увагу приділіть діаметру цих отворів. Зазвичай в комплекті з ролетів додаються заглушки - так от, їх діаметр повинен відповідати діаметру отворів. Робиться це для того, щоб атмосферна волога не роз'їдала метал. Далі йде короб рольставні - в ньому також доведеться просвердлити кілька отворів: в кришці і передніх бортах за допомогою свердла діаметром 4,2 мм (ці отвори використовуються для кріплення кришки до короба), в задній або бічній поверхні короба діаметром 8мм (через них ролет буде кріпитися до стіни або до відкосу). Крім того, якщо мова йде про ролети з ручним приводом, в задній стінці короба потрібно буде вирізати отвір діаметром 20мм - його центр повинен збігатися з віссю обертання приводного механізму.

Догляд за захисних ролетами нескладний.

На що потрібно звертати увагу при монтажі та експлуатації захисних ролет для того, щоб вони служили Вам надійно довгі роки?

Сполучення, шарніри між смугами захисних ролет (ламелями) необхідно утримувати в чистоті, не допускаючи засмічення їх сторонніми предметами,(особливо - будівельним) сміттям. Прочищати шарнірні з”єднання ламелей можна м'якою (щоб не подряпати фарбу) щіткою, або - продувати ці місця несильним струменем повітря, наприклад - з пилососа. У разі хронічного засмічення шарнірних з'єднань захисних ролет полотно намотується на вал з зусиллям, що може привести до поломок пружини вала через надмірні навантаження, поломок короба через те, що рулон засміченого полотна може виявитися більше розрахункових розмірів і до поломок самих шарнірних з'єднань.

Ні в кого вже не виникає сумніву щодо переваги захисних ролет над застарілими гратами. Тепер вже більш актуальним є питання вибору певної модифікації ролет для конкретного приміщення.

Розглянемо кілька варіантів. Двері і вікна офісних і виробничих приміщень, особливо перших поверхів будинків, повинні бути надійно захищені. Максимальний захист – це ролети з екструдованого профілю, міцність і жорсткість якого обумовлена процесом його виготовлення.