До Дня народження Компанії Будівельних Матеріалів, неймовірна знижка 35 % на будь-які металопластикові вікна та конструкції.
35% - це реальна вигода!!! Та лише в нас.

Будмаркет КБМ, м. Рівне Курчатова, 32 тел.: 097 999 09 29 Отримай свою вигоду!

Правильно встановлені пластикові вікна - це запорука того, що в квартирі завжди буде тихо, адже вони володіють чудовою звукоізоляційної характеристикою. А хороша та якісна звукоізоляція квартири - це не дешеве задоволення.
До того ж, установка вікон супроводжується таким моментом, як спроби зробити все з найменшими витратами, що не завжди добре, і ось чому. Часто в гонитві за дешевими вікнами покупець забуває про те, що крім вікон треба встановлювати також водовідлив. Багато фірм замовчують про цю послугу, щоб не лякати клієнта більш високою ціною

Щоб нові та красиві вікна радували власників довгі роки, не варто забувати про мінімальні правила догляду за вікном. Радує те, що їх не багато і господарі обновки зможуть їх легко запам’ятати. Вікно складається із склопакету (прозорої скляної частини вікна), профілю (білого, кольорового матеріалу, з якого виготовлена рама і стулка), фурнітури (обв’язки металевих деталей по периметру, що приводять до руху), ущільнювача (чорного або іншого забарвлення силіконової резинки в місці закривання або навколо штапику), для кожного елементу конструкції варто приділити окрему увагу.

Склопакет та інші деталі треба очищати, періодичність залежатиме від ряду забруднюючих факторів, приміром близькості до автошляхів, парків з листяними деревами і навіть наявності по сусідству гнізда птахів. Спеціалісти вважають, що мити видимі місця рами та стулки необхідно не рідше ніж раз у півроку.

2 речі, які потрібно знати власникам пластикових вікон.


Раніше з настанням зими люди обклеювали свої дерев'яні вікна паперовими смужками і затикали щілини поролоном. Коли в наше життя увійшли пластикові вікна, про такі турботи ми забули. 
Але наші нові пластикові вікна вимагають теж до себе турботи .

Як вибрати підвіконня?

Нові підвіконня, як правило, встановлюють разом із новими вікнами. Наступні поради допоможуть вам вибрати підвіконня:

1. Матеріал. При виборі матеріалу підвіконня, візьміть до уваги наступну інформацію про переваги та недоліки кожного варіанту. Так, дерев’яні підвіконня (дуб, ясен, вишня, каштан, дуб) – чудово доповнюють дерев’яні та ламіновані під дерево вікна, але мають такі мінуси, як: складність монтажу, піддатливість до вологи та вигорання на сонці. А підвіконня з натурального каменю – довговічні та надійні, але важкі і дорогі. Штучний камінь так само вологостійкий, не боїться впливу миючих засобів та сонця, однак важкий і піддатливий до подряпин, має високу теплопровідність. ПВХ-підвіконня легко монтується, має широку гаму кольорів, демократичну ціну і низьку теплопровідність. А підвіконня з ДПК (деревинної муки і полімера) такі ж приємні на дотик, як дерев’яні, але більш довговічні і не піддаються плісняві та вигоранню на сонці, як пластикові..